Atak na Niepokalaną w Adwencie

A jakże. Niepokalana depcze głowę węża, a wąż miażdży Jej piętę. Czyli mści się do upadłego. Zaczęło się od wieńca adwentowego. Obyczaj mający korzenie pogańskie, nie mające nic wspólnego z Liturgią. Totalnie zabronione jest wprowadzanie jakichkolwiek ozdób w adwencie i nie ma wyjątku co do jakichś podejrzanych wieńców. Złamano jaskrawo przepis liturgiczny – zwyczaj wprowadzono oddolnie (czyli zadziałała poczta pantoflowa księży zrzeszonych lub ogłupionych przez masonerię i modernizm). I poszła tak skutecznie, że mamy co mamy. Ale po co? Ano kolcem w oku diabła jest Roratka – symbol Niepokalanej. Wieniec odciąga uwagę od tej czcigodnej świecy – symbolu Matki Bożej w adwencie. Pojawiły się nowe świeczki, stopniowo zapala się coraz więcej, jeszcze jakaś laleczka infantylnie skacze do żłóbka – i….. roratka ginie. Kto by pomyślał, że świeca w kościele tak diabłu przeszkadza?! Sam bym na to nie wpadł, ale już wiem, bo szatan odkrył swoje karty (przydał się na coś).

Kolejne ciężkie uderzenie na Matkę Bożą (właściwie jakby adwentową), czyli Niepokalanie Poczętą stało się sześć lat temu. W 2013 podobnie jak w tym roku jest konflikt w świętach liturgicznych – 8 grudnia wypada w niedzielę adwentu, a każda niedziela adwentu ma tak ogromne znaczenie, że nie można takiej niedzieli zastąpić innym świętem czy nawet uroczystością. Dlatego zgodnie ze zdecydowanym przepisem Kongregacji Obrzędów (oczywiście podpisanym przez Ojca Świętego) należy Niepokalane Poczęcie przesunąć o jeden dzień. Nie przypominam sobie, by Niepokalana Mateczka kiedyś się o to gniewała. Zawsze była i jest pokorną Służebnicą Pana i doskonale posłuszna każdemu prawowitemu następcy św. Piotra! Niepokalana dała też w swoim czasie prezent dla swoich czcicieli – Godzinę Łaski. Chyba wszyscy tu czytający wiedzą, co to za Godzina?! No właśnie, ta Godzina strasznie piecze diabłu wątrobę. W piekle tak nie pieką. Więc wymyślił, przez część polskich biskupów mających dużo wspólnego z masonami, by święta nie przenosić z niedzieli. Masoni upiekli kilka pieczeni na raz. Zniszczyli Niedzielę Adwentu, Dokuczyli Niepokalanej – i najgorsze – zniszczyli Godzinę Łaski! No bo jak tu się modlić w kościele o 12-tej w niedzielę?! Przecież to czas, gdy kościoły zajęte są na maksa Mszami parafialnymi. Tak o to chodziło.

Czy jest wyjście z tej sytuacji? Tak. Bardzo proste. My to robimy tak: w sercu obchodzimy Uroczystość Niepokalanej razem z całym Kościołem Powszechnym – w poniedziałek 9 grudnia. I wtedy odprawiamy Godzinę Łaski w kościele. Tłumów nie ma, ale Łaska jest!

http://ostrzezenie.net/wordpress/2013/11/10/matka-zbawienia-zbawienie-staje-sie-waszym-udzialem-tylko-poprzez-pojednanie-sie-z-bogiem/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s