Susza w Polsce a woda święcona

kropielnica1Wylanie wody święconej z kościołów i usunięcie poświęcenia wody chrzcielnej w Wielką Sobotę zaowocuje karami Bożymi. Bóg nie da z siebie bez końca szydzić! Analogiczna paralela dotyczy święconek wielkosobotnich. Brak masowej możliwości poświęcenia pokarmów zaowocuje prawdopodobnie pierwszym większym brakiem żywności w naszych sklepach. Wydaje się, że jedynym ratunkiem jest przebłagalne nabożeństwo z poświęceniem wody np. na wszystkich mszach św. niedzielnych (w kościołach, w których nie uczyniono tego w Wielką Sobotę) i jak najszybsze nalanie wody święconej do kropielnic w kościołach. „Inaczej nie ma opcji nawet na kroplę deszczu.” (błędne „proroctwo” – poniżej wyjaśnienie)

Woda w przyrodzie daje życie, a woda święcona, chrzcielna daje Życie duszy nieśmiertelnej.

Nie łudźcie się! Geje i lesbijki zakpiły już sobie z Matki Bożej Częstochowskiej i pamiętacie chyba, co w nagrodę popłynęło Wisłą… A teraz w nagrodę będziecie mieli spękaną ziemię i pusto w brzuszkach.

Aktualizacja powyższego wpisu 6.05.2020. – Specjalnie nie zmieniamy treści powyższych rozważań, choć „proroctwo” jest fałszywe – właśnie mamy mnóstwo deszczów. Przypominamy, że piszemy jako zwykli ludzie rozmyślający, mający pewne ludzkie przypuszczenia, a nie jako wizjonerzy czy prorocy, bo nimi nie jesteśmy. Człowiek w swoich przeczuciach może się mylić. Póki co zdanie powyżej podkreślone na czerwono: „Inaczej nie ma opcji nawet na kroplę deszczu” i słowa o „spękanej ziemi” póki co się nie spełniają. Ale nie zdejmujemy rozważań mimo póki co błędnych ludzkich wniosków, bo wydaje się, że istota problemu słusznie powyżej jest przedstawiona. Woda, deszcze (lub ich brak) aktualnie mogą być bardziej szkodliwe niż pożyteczne – bardziej niż w ubiegłych latach. Jest bardzo zimno, deszcz nawilża ziemię ale duży chłód nie wróży dobrze tegorocznym zbiorom. W górach zawieje śnieżne – można uruchomić wyobraźnię, co się stanie, gdy śnieg zacznie bardzo gwałtownie topnieć? Czy woda będzie błogosławieństwem?

Aktualizacja z 22 czerwca 2020.

powodz

Widać już problemy z żywiołem wody – pierwsze powodzie, podtopienia, groźne burze. To są znaki Boże i kary za znieważanie Boga, za drwiny poprzez wylanie wody święconej z kropielnic:

kropielnica3

…powodzie i inne kataklizmy związane z wodą lub jej brakiem są nawet nie karą, ale logiczną konsekwencją wylania wody święconej z kropielnic i braku obrzędu poświęcenia wody chrzcielnej w czasie Wigilii Paschalnej! Najpierw trzeba przebłagać Boga za te świętokradztwa (aż dziwne, że żadnemu odpowiedzialnemu biskupowi czy proboszczowi nie uschła np. ręka…- dowód na wielką Bożą cierpliwość), nalać z powrotem wodę święconą i porządnie się NAWRÓCIĆ.

Dla tych, co nie wiedzą, co stało się w Wielką Sobotę i w Triduum:  Początek zniszczeń w Liturgii – pęknięcia w Triduum Paschalnym 2020

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s