Atak na Medjugorie

Nie, nie jest najgorsze odrzucenie prawdziwości objawień, przez szalejącą do samego szczytu hierarchii na Watykanie masonerię kościelną. Nawet przeciwnie – jeśli taką deklarację składa biskup skorumpowany przez działalność pedofilską, to wręcz przeciwnie – jakby jest to światłem przeciwnym. Zło nienawidzi?! Więc to , co zło nienawidzi jest dobrem. Jednak na wielu to zadziała. Bardzo wielu jest zwiedzionych, bo myślą, że to skorumpowana, ale jednak legalna władza kościelna. Ano nie:

https://przeciwherezjom.wordpress.com/2020/04/27/kto-jest-obecnie-papiezem-albo-inaczej-czy-mamy-obecnie-papieza/

Gorszym przejawem ataku na największe Objawienia Maryjne naszego czasu, jest przebiegła próba zniszczenia ich od wewnątrz. Splugawienia. Planowane i częściowo jest już zrealizowane coś, czym splugawiono nasz polski – maksymilianowski Niepokalanów:

https://przeciwherezjom.wordpress.com/2019/12/09/kim-jest-kobieta-monstrancja-w-kaplicy-gwiazda-niepokalanej-w-niepokalanowie/

Analogicznie, prawdopodobnie przez tego samego artystę-masona z Polski jest aktualnie budowana podobna kaplica adoracji w Medjugorie – ale kto tam będzie adorowany? Ano to coś, które będzie przedmiotem adoracji właśnie objeżdża polskie kościoły. To „cudo”, monstrancja jest przedmiotem kultu, a nie Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie”. I konkretne uwagi. Takie samo oświetlenie Hostii jak w Niepokalanowie – ostre ledowe żarówki skierowane w stronę ludzi – nie da się patrzeć na Ciało Pana. W aureoli są wkomponowane trzy jakby krzyżyki – adorujący nie musi wiedzieć co to jest – tak wyglądają. Szczególnie najwyraźniejszy z nich jest wyraźnie do góry nogami – tak jak eksponują Krzyż sataniści. To takie strasznie trudne nadać Krzyżowi właściwy wygląd w inwestycji wartej miliony złotych? Trzecia, jeszcze grubsza sprawa, (modliliśmy się w tym kościele kilka godzin, stąd te spostrzeżenia) – otóż dokoła jest duża ładna aureola – z daleka, ale właściwie to z normalnej odległości adorujących ta aureola ma kształt skrzydeł – takich zwiewnych delikatnych. Jedno z nas skojarzyło, że to skrzydła anioła…. No Matka Boża, która rzekomo jest „monstrancją” nie jest aniołem, tylko człowiekiem. Jest naszą ludzką Mamą. Duży błąd teologiczny. Ale drugie z nas skojarzenie miało znacznie gorsze (nie rozmawialiśmy na ten temat wcześniej – zauważyliśmy ten szczegół razem nie komunikując się między sobą!). Otóż, że są to skrzydła wróżki!!! Obawiam się, że właśnie to skojarzenie wskazuje na celowość zamierzenia pseudo-artystycznego. W Niepokalanowie mamy kobietę-prostytutkę, tutaj kobietę-czarownicę. Tyle dojrzanych szczegółów. Szczerze mówiąc mało się przypatrywaliśmy – lepiej było zamknąć oczy i adorować Pana Jezusa – patrzenie przeszkadzało w modlitwie. Po wszystkim przeczytaliśmy z tablicy informacyjnej opis tego „cudu”. I tam jeszcze można doczytać o jakiś kamyczkach, które mają imitować kamienie nie z tego świata – czyli kolejny okultystyczny element: UFO.

I co teraz? Ano, jeśli do kogoś dotrą te nasze wypociny, a ma jakiś kontakt z osobami odpowiedzialnymi lub mającymi dostęp do odpowiedzialnych za Medjugorie to gorąco prosimy o przekazanie powyższego. BROŃMY MEDJUGORJE!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s